Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet

727 770 880

Jeżeli jesteś rodzicem wypatrującym dla swojego dziecka atrakcyjnych miejsc rozrywki, które równocześnie będą aktywizowały jego rozwój, SmartKidsPlanet to w zasadzie właściwy wybór. Jest to miejsce, w którym doskonale poczują się zarówno małe dzieci - do trzeciego roku życia - jak i te o wiele starsze. Coś dla siebie odnajdą nawet dziesięciolatki.
W jaki sposób Centrum Mądrej Zabawy wpływa na dzieci?
Atrakcje dla dzieci w tym miejscu są dobrane tak, żeby nie jedynie dostarczały radości, lecz też korzystnie wpływały na rozwój dzieci. Dobraliśmy atrakcje tak, żeby SmartKidsPlanet kształtowało wyobraźnię oraz kreatywność. To miejsce, w którym rozwijane są też umiejętności motoryczne. Przychodząc ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy stwarzasz mu okazję do zabawy z innymi, a tym samym dbasz o jego rozwój społeczny.

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet

https://smartkidsplanet.pl
Żelazna 51/53 (Fabryka Norblina), 00-841 Warszawa
Tel. 727 770 880
e-mail:
NIP:
REGON:

https://smartkidsplanet.pl: Smart Kids Planet

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.