Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Nasza oferta obejmuje czyszczenie oraz pielęgnację dachów.

530 999 944

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne usługi mycia i czyszczenia dachów. Zajmujemy się myciem wysokociśnieniowym, dezynfekcją, impregnacją glonobójczą i grzybobójczą, malowaniem i odnawianiem różnymi środkami. Usuwamy wszelkiego typu zanieczyszczenia pojawiające się na powierzchniach dachów, jak sadza, rdza, grzyby, mchy, porosty. Podejmujemy się prac na wszystkich rodzajach dachówki, podchodząc do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz mieszkańców nieruchomości.
Profesjonalnie myjemy i pielęgnujemy dachy. Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje mycie wysokociśnieniowe, impregnację grzybobójczą i glonobójczą, dezynfekcję, odnawianie i malowanie. Sprzęt, którego używamy to urządzenia najwyższej jakości, dzięki którym eliminujemy zabrudzenia i zanieczyszczenia wszelkiego rodzaju. Wykonując prace zawsze zachowujemy zasady bezpieczeństwa, a do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością. Dbamy o czystość każdego rodzaju dachówki. Działamy na terenie Warszawy oraz okolic. Zobacz więcej: https://mycieczystapanda.pl/
Nasza oferta obejmuje czyszczenie oraz pielęgnację dachów. Wśród świadczonych przez nas usług znajduje się: mycie wysokociśnieniowe, dezynfekcja, impregnacja glonobójcza i grzybobójcza, odnawianie i malowanie. Uwalniamy dachy od sadzy i rdzy, likwidujemy mchy, porosty, chwasty. Posiadamy odpowiedni sprzęt przeznaczony do dachów, dzięki któremu możemy zajmować się każdym rodzajem dachówki. Nasi fachowcy są starannie przeszkoleni i do każdego zlecenia podchodzą w sposób profesjonalny.
Świadczymy profesjonalne usługi mycia dachów. Nasza oferta obejmuje czyszczenie wysokociśnieniowe, dezynfekcję, impregnację glonobójczą i grzybobójczą, malowanie i renowację. Likwidujemy zanieczyszczenia różnego rodzaju, między innymi rdzę, sadzę, pleśń, mchy, porosty. W pracy zwracamy uwagę na bezpieczeństwo naszego personelu oraz mieszkańców nieruchomości. Stosujemy sprzęt o najwyżej jakości i gwarancji. Zadbamy o każdy rodzaj dachu: kryty dachówką ceramiczną, betonową, cementową, blaszaną, trapezową, blachodachówką. Zobacz więcej: https://mycieczystapanda.pl/

Nasza oferta obejmuje czyszczenie oraz pielęgnację dachów.

Nasza oferta obejmuje czyszczenie oraz pielęgnację dachów.

https://mycieczystapanda.pl/mycie-dachow/
Redutowa 44, 01-131 Warszawa
Tel. 530 999 944
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://mycieczystapanda.pl/mycie-dachow/: https //mycieczystapanda.pl/mycie-dachow/

Nasza oferta obejmuje czyszczenie oraz pielęgnację dachów.
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.