Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Kubeczki Yard Cups

+ 48 604 768 787

Yard Cups to barwne, plastikowe kielichy do mrożonych napojów, które lubiane są przez dzieciaki. Jeżeli prowadzisz własny punkt gastronomiczny, kubeczki mogą mieć umieszczone Twoje logo. Kubeczki Yard Cups można wykorzystywać do serwowania drinków oraz sprzedaż mrożonej kawy. Połączenie nowoczesności i zaangażowania pozwoliły na powstanie operatywnej i dobrze prosperującej firmy. Jesteśmy głównym, europejskim producentem nowatorskich opakowań. Ciekawy design firmowych kielichów doceniają klienci na całym świecie. Współpracujemy od długiego czasu wyłącznie z najlepszymi dostawcami w branży i wykorzystujemy najwyższej jakości surowce, dzięki temu wytwarzamy opakowania w konkurencyjnych cenach.

Kubeczki Yard Cups

Kubeczki Yard Cups

https://noveltycups.eu/
Chróstnik 105, 59-311 Chróstnik
Tel. + 48 604 768 787
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://noveltycups.eu/: Yard Cups

Kubeczki Yard Cups
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.