Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Saraswati - księgowa we Wrocławiu

730 090 850

Biuro księgowe idealne dla spółek. Oferujemy fachową obsługę księgową. Wspomagamy przedsiębiorstwa w rozliczaniu z podatków należnych fiskusowi. Jako biuro księgowe dbamy od podstaw o podatki oraz sprawy kadrowe. Księgowa Wrocław z zakresu rachunkowości oferuje przede wszystkim takie usługi jak obsługa finansowo - księgowa podmiotów gospodarczych, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych NIP. Świadczymy również usługi związane z częścią kadrowo-płacową firmy i oferujemy usługi takie jak prowadzenie akt osobowych pracowników oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych. Księgowe zajmują się przede wszystkim fachową obsługą pojedynczych klientów oraz przedsiębiorstw.

Saraswati - księgowa we Wrocławiu

Saraswati - księgowa we Wrocławiu

https://saraswati.pl/
ul. Bystrzycka 24 lok. 5, 54-215 Wrocław
Tel. 730 090 850
e-mail:
NIP:
REGON:

https://saraswati.pl/: Biuro rachunkowe Wrocław

Saraswati - księgowa we Wrocławiu
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.